Düğün Dernek izle İnternet Versiyonu

düğün dernek izle sinemada vizyonunun 2.ci dönemine denk getirebildim. Buna karşın hatrı sayılabilir 1 kalabalık ile izledim. Pazar günü aldığım duyumlara göre sinema salonlarında kuyruklar meydana gelmiş ve bi hayli şahıs filmi izleyememiş :) Keşke bütün filmlerimiz bu biçimde fazla alaka görse diyor ve filmin ayrıntılarına iniyorum. Film vizyonda var olduğu dek tutulan araştırma (arama) motorları vasıtasıyla da bihayli alakayla izleniyor. Google plus ve Yandex gibi Müthiş araştırma (arama) motorlarının açıkladığı verilere göre aşan haftanın en fazla aranan trendleri arasında birinci sıraları nikah Dernek filmi paylaşıyor.
düğün dernek full izle Sivas’ta 1 köy düğününde işler çığırından çekilmesini bahsi geçen konu sağlıyor. azıcık daha geriye gidelim… Sivaslı Tarık ve Letonyalı Nugesha’nın benzer yurtta çabaları için evlenmeleri lüzumlaşıyor. sırf damadın babası İsmail her türlü Sivas’lı gibi; oğlunu okula yazdırmakla, askere göndermekle ve evlendirmekle mükelleftir. harika 1 nikah elde etmek gerek olur. Arkadaşları Tüpçü Fikret, Boksör Çetin ve Hoca Saffet de tam İşte devreye girer.

This entry was posted in komedi filmleri. Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>