Kaçak 2. Bölüm izle

kaçak 2. bölüm izle

kaçak 2. bölüm izle

Kaçak 2. bölüm izlemek için pek çok kişi sabırsızlanıyor. Aslında kendisi bir polis olan Serhat Hakeri; Topçuoğlu ailesinin oğlunu öldürür. Bu aile büyük bir mafyadır. Serhat Hakeri polisliği bırakır ve ülkenin ücra bir kasabasında bir çay ocağı açar. Kendi halinde bir yaşam devam ettirir. Ne zaman ki gerçek kimliği ortaya çıkar o zaman hem işler hem de hayatı karışır.

Kaçak 1. bölümden itibaren hiç heyecanın düşmeyeceği bir dizi olmaya aday. Aslında bu yıl çok kuvvetli adayları var. Mesela Kaçak 2. bölüm izlemeden hemen bir gün önce Fatih 1. bölüm izleyebilirsiniz veya perşembe günü yıllardır olduğu Kurtlar Vadisi Pusu izleyebilirsiniz. Bu yıl hafta içi günlerde bir çok kişi dizi izlemekle geçireceğe benziyor. Geçen yılın kaliteli yapımlarının üzerinde bu yıl da çok kaliteli yapımlar geldi. Kaçak bunlardan birisi. Kaçak izlemek için bir çok sebebiniz olacak. Hem oyuncu kadrosu hem de değişik senaryosu ile sizleri bekliyor. Kaçak 2. bölüm izlemek için bekleyeceğiniz zaman 1 Ekimde sizi sitemizde bekleriz.  Kaçak 2. bölüm izle için şimdiden iyi seyirler dileriz.

 

This entry was posted in Kaçak Dizisi Bölümleri and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>