Kaçak 5. Bölüm Fragmanı izle

kaçak 5. bölüm izle

Kaçak 5. bölüm Fragmanı izlerken de görülüyor ki bu bölümde işler daha da karışık bir hal alıyor. Serhat’ın meselesi artık o kadar basit değildir. Çünkü kendisinden alınan şey belki canından bile daha çok önem verdiği çocuğudur. Kaçak 5. bölüm fragmanında göreceğimiz olay ise sevkiyatın gerçek yerini öğrenen Serhat Hakeri ona göre bir plan yapmış ve malın sevkiyatının limanda olacağı üzerine kendini hazırlamıştır. Kaçak 5. bölüm fragmanının son sahnesinde ise Serhat amacına ulaşmış gözüküyor.

Kaçak 5. bölüm için herkes sabırsızlanıyor. Kaçak 5. bölüm fragmanı izlenme almaya başladığında yayınlandığından bir kaç saniye geçmişti. Bu yılın bomba yapımlarından olan Kaçak 5. bölümü 29 Ekim salı günü izleyicileri ile buluşuyor.

Kaçak 5. bölüm izleyeceklere tavsiyemiz ise isterse sitemiz üzerinden kaçak canlı izleyebilir isterse de kaçak 5. bölüm yayınlandıktan sonra istediği zaman sitemiz üzerinden izleyebilirler.

This entry was posted in Kaçak Dizisi Fragmanı and tagged , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>