Kaçak Dizisi Başrolu : Gürkan Uygun

kaçak dizisi gürkan uygun

kaçak dizisi gürkan uygun

Yeni sezonda kaçak dizisi ile karşımızda olacak olan Gürkan Uygun izleyenleri yine kendisine hayran bırakacak gibi. Gürkan Uygun’un Kaçak Dizisindeki ismi Serhat Hakeri olacak.

Gürkan Uygun’un tiyatro geçmişi lise yıllarına kadar dayanıyor. İlk olarak 1990 yılında amatör olarak tiyatroya başladı. Anlayacağınız bir çok insanın memati karakteri ile tanıdığı Gürkan Uygun’un tiyatro kariyeri çok eski. Sonrasında ise Haldun Dormen’in sahibi olduğu Dormen Tiyatrosunda tiyatro eğitimini aldı.  Televizyonda göründüğü yıl ise 1996 yılıydı. İlk televizyon dizisi bir çok kişinin izlediği tatlı kaçıklar oldu. Sonrasında Böyle mi olacaktı, yedi numara, deli yürek, şapkadan babam çıktı dizilerinde roller aldı.

Gürkan Uygun‘u şimdi tanıyan bir çok kişi Kurtlar Vadisinde aldığı Memati Baş rolü ile tanıdı. Kurtlar Vadisinde 10 yıl boyunca görev aldı ve bir çok insanın sevgisini kazandı. Sonra Kurtlar Vadisinden ayrıldığında onu sevenler yine bir sürpriz ile karşılaştı.  Muhteşem Yüzyıl dizisinde 10 bölüm kadar görev aldı. Buradaki rolü ise Mimar Sinan oldu.  Artık Gürkan Uygun’un yeni dizisi Kaçak ‘ta ona başarılar diliyoruz.

This entry was posted in Kaçak Dizisi Oyuncuları and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>